03062 м. Київ

вул. Чистяківська, 23

Сервіс

Для якісної і стабільної роботи приладів і механізмів, а також забезпечення довгого терміну служби, має велике значення грамотний і своєчасний сервіс. Досвід і кваліфікація наших майстрів дозволяють забезпечувати гідне обслуговування та удосконалення виробничого обладнання.

Сервісні послуги

Наша компанія має великий досвід в плануванні, розробці, запуску та комплексі супутніх послуг для безперебійної роботи машин і окремих вузлів з дозування рідких продуктів. Фахівці забезпечують високоякісне гарантійне обслуговування всіх установок, а після закінчення основної гарантії, при необхідності, можливий післягарантійний ремонт і налагодження.

Швидкість і якість сервісу

Наявність складського приміщення з усіма необхідними комплектуючими та витратними матеріалами дозволяє швидко провести ремонт, профілактику або модернізацію обладнання. Досвідчені інженери використовують сучасну електроніку, постійно вдосконалюють і розробляють індивідуальне програмне забезпечення.

Ремонт і модернізація

Функціонал практично будь-якої установки може бути змінений або розширений, оптимізований і автоматизований. Такі операції дозволяють скоротити витрати і збільшити потужності виробництва. Сучасна електроніка та інноваційні інженерні рішення дають можливість поєднати серію установок в одному обладнанні, що ефективно вплине на економічну і стратегічну сторону виробництва.

Діагностика та складання кошторису

У кожному конкретному випадку сервісного обслуговування, проводиться діагностика і складання узгодженого з замовником інженерного рішення. Інженери з багаторічним досвідом в проведенні планового обслуговування і ремонтних робіт будь-якої складності, дають детальну консультацію з технічних питань, а також виконують послуги з експлуатації, ремонту і обслуговування машини.

Договір на обслуговування

Комплексне рішення по сервісному обслуговуванню підтверджується необхідною документацією і гарантійними зобов'язаннями, за запитом надається детальне керівництво по експлуатації та професійне навчання персоналу.

Сервіс у нас

Сервісні послуги у нас - це ремонт будь-якої складності, модернізація застарілого і налагодження нового обладнання. Розробка і складання конвеєрних установок і інженерних систем. Монтажні роботи, виїзні бригади, індивідуальний підхід до кожного замовника і реалізація авторських проектів. Якісні послуги ремонту, заміна запчастин, планові роботи, кваліфіковане обслуговування, обладнання «під ключ» і консультації фахівця.