03062 м. Київ

вул. Чистяківська, 23

Перистальтичний насос дозатор DSP 60

 Перистальтичний насос дозатор DSP 60 ефективно вирішує завдання з перекачування і дозуванні в'язких, абразивних, агресивних, харчових, спиртових і лабораторних розчинів, що застосовуються в фармацевтичних, хімічних або косметологічних напрямках. Перистальтичний насос дозатор делікатно перекачує речовини і може застосовуватися для роботи з полімерами і крихкими клітинними культурами. Максимальна в'язкість рідини з якої можуть працювати моделі дозаторів DSP-60 - 1500 сп. Завдяки контакту речовин лише з внутрішньою поверхнею шланга і дозатора, зберігається їх стерильність.

 Дана модель дозатора виготовлена спеціально під вимоги нашого Замовника і має індивідуальну конфігурацію, зовнішній вигляд і систему управління. В залежності від побажань клієнтів, ми розробляємо оптимальний конструктив дозуючого обладнання з необхідною комплектацією.

Залишити заявку

Принцип роботи:

Перистальтичний насос дозатор DSP 60 може працювати в двох режимах: автомат і напівавтомат. Напівавтоматичний режим роботи дозволяє вручну регулювати проміжок спрацьовування апарату за допомогою натискання кнопки. Автоматичний режим розширено і може працювати в двох варіантах:

З плаваючим часом спрацьовування дозатора, що встановлюється від 1 до 999 позицій. Налаштовується відразу на потрібну кількість разів спрацьовування.

І з постійною настройкою роботи дозатора.

Для апарату достатня одноразова настройка, він запам'ятовує всі введені дані. У перистальтичних насосів дозаторів DSP 60 також продумана система аварійного відключення.

Переваги:

Перистальтичний насос дозатор DSP 60 може використовуватись у виробництві, де є потреба у чистоті та стерильності. Виготовляється з міцних, зносостійких матеріалів, що витримують агресивне вплив рідин. Насос дозатор має високу точність, а також має вдосконалену систему захисту насоса для точної подачі та економії. Ще одна перевага апарату – віддалене управління. Відсутність клапанів, сальників і прокладок ущільнювачів робить насосні дозатори недорогими в обслуговуванні. Єдина деталь, яка б вимагала в технічному обслуговуванні – це шланг.

Комплектація:

  • насос дозатор DSP 60 з 1 головкою 1 каналом;
  • кабель живлення з заземленням 1,5 м .;
  • педаль кнопка;
  • патрубок силіконовий 1м .;
  • інструкція російською / українською мовою;
  • гарантійний талон.

Доукомплектація за запитом:

  • додаткові головки / канали до 4 – 6 штук;
  • заправні насадки під різні рідини;
  • шток тримач насадки з фіксацією тари і регулюванням по висоті;
  • сенсорний датчик для роботи без кнопок / педалі.

 

Технічні характеристики
Модель: DSP 60
Оптимальні обсяги наливу: від 20 мл. - до 500/1000 мл.
Продуктивність л.хв .: до 6 літрів в хвилину - до 360 літрів на годину
Продуктивність порцій: до 1080 порцій на годину
Похибка наливу: 0,5 % - 1 %
Режими роботи: напівавтоматичний - конвеєрний
Матеріал виконання корпусу: на вибір сталь з покриттям - нержавіюча сталь
Конструктивні особливості: примусове охолодження приладу 43,6 м.куб. / год.
Галузі застосування: харчові, хімічні, парфумерні, косметичні, спиртові, пастоподібні
Панель управління: 4 сегментний світлодіодний дисплей з навігацією, мембранна клавіатура
Додаткові можливості: підключення зовнішньої педалі запуску, передача і запуск дозування по каналу RS-485, підключення програмного забезпечення для оператора
Електроживлення: 220V - 50W
Ступінь захисту: IP 31
Вага: 6 кг.
Габаритні розміри: Ш 180 мм. х Г 350 мм. х В 200 мм.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Україна Технолог Плюс