03062 м. Київ

вул. Чистяківська, 23

Перистальтичний насос дозатор DSP 10

 Перистальтичний насос дозатор, прекрасно зарекомендований в роботі в харчовій промисловості, хімічної, фармацевтичної і косметичної спрямованості. Також використовується при виробництві добрив, дозуванні парфумерії. При придбанні насосів DSP Ви отримуєте багатофункціональний апарат, який можна використовувати для високоточного дозування рідин різної в'язкості. Дана модель оптимальна при роботі з дозуванням від 5 мл. - до 250 мл.

 Дана модель дозатора виготовлена спеціально під вимоги нашого Замовника і має індивідуальну конфігурацію, зовнішній вигляд і систему управління. В залежності від побажань клієнтів, ми розробляємо оптимальний конструктив дозуючого обладнання з необхідною комплектацією.

Залишити заявку

 Напівавтомат для розливу в'язких і не в'язких рідин DSP 10 здатний видавати дозовано порції продукту з можливістю настройки видається порції від 5 мл. в залежності від потреби користувача і комплектації пристрою. Налаштування робочої видається дози розливної машини здійснюється оператором 1 раз перед наливом партії заданої на даний період. Повторна настройка при виключенні не потрібно, напівавтомат розливу запам'ятовує всі налаштування в пам'яті і зберігає їх до наступної перенастроювання. Переналаштувати перистальтический дозатор дуже просто і займе приблизно до 2 – 3 хв.

Технічні характеристики
Модель: DSP 10
Оптимальні обсяги наливу: 5 - 250 мл
Продуктивність л/хв: 1000 мл; 420 мл; 350 мл
Продуктивність порцій: до 510 у годину
Похибка наливу: 1-3 %
Режими роботи: напівавтоматичний - конвеєрний
Матеріал виконання корпусу: на вибір сталь з покриттям - нержавіюча сталь
Конструктивні особливості: примусове охолодження приладу 21.5 м.куб/год
Галузі застосування: харчові, хімічні, парфумерні, косметичні, спиртові, пастоподібні
Панель управління: 4 сегментний світлодіодний дисплей з навігацією, мембранна клавіатура
Додаткові можливості: підключення зовнішньої педалі запуску, передача і запуск дозування по каналу RS-485, підключення програмного забезпечення для оператора
Електроживлення: 220V - 50W
Ступінь захисту: IP 31
Вага: 2.5 кг
Розміри: 155 х 225 х 220 мм
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Україна Технолог Плюс
?rel=0" class="lazyload" allowfullscreen>