03062 м. Київ

вул. Чистяківська, 23

Про нас

 Компанія Технолог Плюс виробляє системи дозування рідких продуктів, вагові та об'ємні апарати розливу, перистальтичні і мембранні насоси-дозатори, укупорочні напівавтомати, етикетувальники, міні стрічкові конвеєри і комплектуючі. Розробка, складання та обслуговування проектів з видачі та управління рідинними складами, автоматизація технічних процесів.

 Наші фахівці готові виготовити обладнання для точного дозування і подачі продуктів різних типів рідин по Вашому персональному технічним завданням. Ми проводимо всі необхідні заходи по введенню установок в експлуатацію, налагодження виробничих процесів і проведення подальшого обслуговування. Все устаткування проходить всі необхідні заходи по введенню в експлуатацію, налагоджується виробничі процеси, ретельно тестується і має гарантію.

 Наша продукція широко використовуються на підприємствах різних сфер діяльності: приватних фірмах з виробництва харчових і хімічних видів продукції, на підприємствах виробництва косметичних препаратів, фармацевтичних і парфумерних секторах діяльності.

Наші клієнти

client7
client
clienthim
mariupol
client5
enzi
aptechki
foodmarket
company-chemical
1547959
agro
budlasochka
craft
dana-medical
faktor-dom
farma
iris
medok
raun
technocom
win
yonails